Home

Nem reagál a telefonom semmire

Lumia telefonom teljesen lefagyott, nem reagál semmire

Nem reagál a telefonom

1. De mi van akkor, ha a telefon kikapcsol és nem reagál semmire a leejtés után? Sajnos ez is előfordulhat, és ha nem látsz rajta semmilyen külsérelmi nyomot, akkor valószínűleg a belső hardver valamelyik eleme sérült meg. Ebben az esetben azonnal keress fel egy szervizt, ahol meg tudják állapítani, mi lehet a telefon baja
  2. tegy 30 másodpercig (vagy amíg a telefon újra nem indul). Lehet, hogy a képernyőn rá kell koppintania az Újraindítás gombra. Tipp: Ha az érintőképernyő egyáltalán nem reagál az eszköz újraindítása után sem, nézze meg, hogyan állíthatja vissza a telefon gyári beállításait (alább)
  3. A telefonom megadta magát, a képernyője vibrál össze - vissza, nem reagál semmire, de maga a telefon be van kapcsolva. A belső tárhelyem képeit szeretném átvinni a számítógépre, viszont a telefonom mappájánál üreset ír a gép. Esetleg megoldható lenne az, hogy valamilyen módon a képeket átvigyem a gépemre
  4. Egyes ritka esetekben előfordulhat, hogy az iPhone, iPad vagy iPod touch készülékünk nem kapcsolódik be, vagy lefagyott a képernyő, nem reagál az érintésekre, illetve a készülék elkezd bekapcsolni, de leáll a betöltési folyamat
  5. - Nem reagál a telefonom semmire, mit lehet a baj? Ha a telefon nem jelez töltés, számítógép sem látja, akkor nagy lehet a baj, otthon, házilag valószínűleg nem lehet megjavítani. Célszerű átgondolni, hogy a telefon esett-e nagyot (esetleg sokat), érhette-e víz vagy bármilyen folyadék, akár pára
  6. den egyéb perifériát: csatlakozókat, a réseket fedő műanyag lapokat,
  7. a képernyö nem reagál semmire de az oldalso gombok mukodnek,mi lehet az oka?

Bár nyilván nem Windows az Android, s joggal túl egyszerű javaslatnak tűnhet, de mégis: ne felejtsük újraindítani a telefont. Ha a mobil kimerevedett képernyővel fagy le, és semmire nem reagál, az újraindításhoz tartsuk lenyomva a bekapcsológombot körülbelül 30 másodpercig Ha a telefon az újraindítás után sem reagál, akkor valószínűleg a kijelzőnek lesz problémája. Ez különböző okok miatt, általában olyan fizikai behatások miatt hibásodhat meg, mint a leejtés vagy épp a beszivárgott folyadék Ezért elsőként ezt érdemes ellenőrizni. Előfordulhat, hogy az akkumulátor érintkezői vagy cellái korrodálódnak, tönkremennek és ennek következtében a telefon nem kapcsol be. Ebben a helyzetben nagyon hasznos lehet eltávolítani az akkumulátort, és megtisztítani az érintkezőket Szerencsére a SIM-kártya nem annyira érzékeny a vízre, de nagyon fontos, hogy mielőtt újból használatba vennénk, például betennénk egy másik mobiltelefonba, hagyjuk megszáradni. Ezután szedjük le az összes olyan borításrészt a telefonról, ami erőltetés nélkül lejön, a lényeg, hogy minél több nyílás kerüljön elő, hiszen a levegőn jobban tudnak kiszáradni A képernyő bekapcsolódott, de nem reagál, ha megérinti, elcsúsztatja rajta az ujját, vagy egyéb kézmozdulatot végez. Nem sikerül a készülék kényszerített újraindítása, mert valamelyik gomb eltört vagy beragadt. Az Apple-embléma nem tűnik el a képernyőről, a képernyő egyszínű, vagy az iTunes nem észleli a készüléket

Nekem más fekete képernyős gondom van, ami jelentkezett régen is JB-s 3G-nél 3.1.2 alatt és JB-s 3GS-nél 4.2.1 alatt is. Telefonálás közben pl. kiakarom hangosítani, vagy rákeresni egy másik számra, de nem tudok, mert fel-fel villan a kép, de mire rányomnék elsötétül és nem reagál semmire.Telefon nem szakad meg, működik a telefon, csak a képernyő sötétedik el.Ezt. A telefon hirtelen önmagától kikapcsol és nem lehet újraindítani. Habár a Galaxy S7 nem indul újra, mégis egy felvillanó jelzőfényt ad le, majd a kijelző teljesen elsötétül. Összeszedtük néhány egyszerű és biztonságos megoldási tippet arra az esetre, ha a Te készüléked sem kapcsolna be Sajnos, a felhasználói tapasztalatok szerint nem ritka jelenség, hogy nem kapcsol be az iPhone telefonunk, vagyis nem reagál a bekapcsolás gomb lenyomására. Ha esetleg még soha nem tapasztaltunk ilyet, akkor is érdemes az alábbiakat elolvasnunk és felkészülnünk rá, hiszen bármikor megtörténhet Kérdés: Lefagyott a telefonom! Semmire nem reagál. Hogyan tudom újraindítani? Válasz: Lehet, hogy csak a futtatott alkalmazás fagyott le. Próbálkozz a Force Quit-tal: Nyomd a bekapcsoló gombot, amíg meg nem jelenik a csúszka, majd tartsd a Home gombot körülbelül 6 másodpercig Ha a képernyő túl érzékeny vagy időnként nem reagál az érintésre. Indítsa újra a készüléket. Gondoskodjon arról, hogy a kijelző tiszta legyen, és ne legyen rajta törmelék vagy víz. Válasszon le minden Lightning- vagy USB-C-tartozékot. Ha a képernyő a kiegészítők eltávolítása után működik, próbálkozzon másik aljzattal, kábellel vagy töltővel

Hogy tudom a telefonom feloldani, ha lezárt . Ja meg ha már az eget rengetõ újdonságokról van szó (tudom nem ebbe a topicba tartozik), amikor megláttam a Nokia N95-sét, külsõ tudás etc.. akkor nagyon beleszerettem, aztán egyik ismerõsömrõl kiderült hogy béta tesztelejõ egy ilyennek, és mutatott képeket amiket csinált, meg hogy milyen gyors a telefon, hát azt a Amikor a telefon nem reagál semmire, az első dolog, hogy csatlakoztassuk áramforráshoz, mert megvan rá az esély, hogy teljesen lemerítettük, és kikapcsolt állapotba került. Kapcsold ki a készüléket Probléma : Edzőtáborban beledobtak a mély vízbe és a zsebemben volt a telefonom ami ez után kikapcsolt és nem reagál semmire. Egy kis idő után míg száradt a készülék , (rezgett) próbált bekapcsolni de utána el is aludt,azóta semmi.Az a gond,hogy csak én készítettem felvételeket a telefonommal Válasz: Lehet, hogy csak a futtatott alkalmazás fagyott le. Próbálkozz a Force Quit -tal: Nyomd a bekapcsoló gombot, amíg meg nem jelenik a csúszka, majd tartsd a Home gombot körülbelül 6 másodpercig. Ha nem segít, akkor Reset: Tartsd nyomva egyszerre a Home és a Power/Sleep gombot, amíg újra nem indul a telefon Nem reagál a gép semmire Sziasztok olyan problémám adódott Játék közben magától kikapcsolt a gép minden figyelmeztetés nélkül, Majd mikor beakartam kapcsolni nem történt semmi, mintha nem kapott volna áramot, majd kihúztam tápkábelt megprobáltam másik tápkábellel is de semm nem történt, elemet is kicseréltem az.

Lefagyó, illetve nem válaszoló Android-eszközzel

S6 Edge nem reagál a töltés után. Probléma: Hé srácok! Tehát tegnap, feltöltöttem a telefont, és ma felébredtem, látva, hogy a telefonom éppen megállt. A képernyő éjszakai órájának funkciója be volt kapcsolva, de 00:23-kor leállt, és az értesítőfény kialudt. De a telefonom nem reagál semmire, amit teszek Egy olyan problémám lenne, hogy ma reggel meg se nyikkant a telefonom. Felkeltem, kezembe vettem és nem reagál semmire, mintha csutkára kimerült akksi lenne. Reggel 6-kor még facebook üzenetet olvastam róla... Rádugtam töltőre, simán USB-ről és a gyári töltőjéről is aljzatról, még mindig semmi, LED sem reagál Szuperbaktérium: semmire nem reagál, gyorsan terjed, halálos is lehet. Szuperbaktériumokat találtak a Rio de Janeiró-i egyetem kutatói a tengerben a brazil nagyváros partjainál, a turisták körében legnépszerűbb strandokon - a Copacabanán és az Ipanemán is. Ezt a hírt szinte minden híradóban hallani lehetett, minden. Sziasztok. Miután a fórum visszatért a halálból tegnap, nálam vannak apróbb komfort problémák a mobil verzión. Korábban az értesítési lista a profilkép alatt nyilt meg, így egyszerűbb volt lenyitni és becsukni, jelenleg a bal oldalsó kb. 1cm-es sávon lehet tapizni visszakerüljön az ember a főoldalra, illetve az alsó menü soron, amin viszont egyetlen gomb / link.

Samsung galaxy s6 nem reagál. A Samsung Galaxy S6 képernyő nem reagál, nem működik, és más kapcsolódó problémák vannak Üdvözöljük ahibaelhárítási sorozat, amelynek célja, hogy segítse az #Samsung #Galaxy # S6 tulajdonosait olvasóink javításában a telefonnal tapasztalt problémákat Ez egy furcsa hiba, mert a Samsung Galaxy S6 nem kapcsol be, és továbbra is beragadt. no, hát eljött a Lumia 800-as első full lefagyása...épp online rádiót hallgattam, mikor teljesen elsötétült a kijelző. semmire, de semmire nem reagál. ha felhívom magam vonalasról, akkor ott hallom a csöngést, de a mobil meg sem mukkan. egyik gomb sem működik, ki sem tudom kapcsolni Nyilván nem, ám rövidtávon az életünket mégis be kell tudnunk rendezni, és erről szól Orcsik Roland új verseskötete. Lefényképezném / a mécsesektől csillámló űrt, / ám a telefonom / semmire sem reagál - ezt egy indiai szentélyben tett látogatásról olvassuk:. 1 hete vettem egy oroszlánfejű törpenyuszit! Kb. 8-9 hetes! Eleinte azt gondoltam, hogy biztosan fél vagy ilyen természet, de napok múlásával furának találom, hogy nem ugrál, nem reagál semmire, nem kíváncsiskodik, ha nyitvahagyom se jön ki a ketrecből, többnyire egésznap csak gubbaszt

ANDROID TIPPEK: Nem kapcsol be a telefon? Itt a segítség

Laptopomon bekapcsolásnál csak színes, vastag csíkok láthatóak, nem reagál semmire, segítsetek, mi lehet a baj? Mi a kezdő lapod amikor bekapcsolod a gépet? Nagyobb RAM-ot tettem a PC-be, de még a BIOS-ig sem jut el a gép bekapcsolás után, miért Nekem is SE telefonom van, és hosszas szenvedés árán, de találtam egy megoldást. Bár nekem csak úgy jött össze, hogy csak olvasni tudtam a telefon memóriájából, de ha az elég neked (nekem igen, mert már vindózban felmásoltam a csengőhangot amit akartam, és csak arra használom, hogy a fényképeket mentsem le), akkor íme

Üdv! Lenne nekem egy LG E405 dual sim-es telefonom, ami meghalt. Nem reagál semmire, nem lehet bekapcsolni. Töltést nem veszi. Kérdezném vállalják-e a bevizsgálását, és ha lehet, javítását. Mivel vidéki vagyok, postán tudnám eljuttatni a készüléket. Várom a tájékoztatást. Köszönettel: Cs Csill Az iPhone jól néz ki, sokat tud és nagyon szeretjük, de kijelenthető: mivel tömegtermék, így rengeteg készülék képes meghibásodni rövid időn belül. Több olvasónk is írt már azzal kapcsolatban, hogy a Home gombja nem működik, egyszerűen nem reagál semmire. Ha garanciaidőn túli javításra van szükség, akkor az iDokit szoktuk javasolni, ugyanis jó esetben már nettó. Több ok is állhat annak a hátterében, hogy a Windows nem reagál semmire. Létezik azonban egy kevésbé ismert billentyűkombináció, amely segíthet helyreállítani a rendet az egyik leggyakoribb probléma előfordulásakor . Lefagynak az iPhone-ok egy videótól. Origo. 2016.11.23. 13:26 #376 2010.07.03. 13:50 hali! Segítségeteket szeretném kérni, a telefonom képernyője elsötétült, és pc suite kompatibilis módra szeretném tenni (Nokia 5700) de nem sikerül! pls akinek ilyen telefonja van írja le milyen lépésekkel jutok el oda :D alap alkalmazások vannak fent , szóval elvileg ugyan oda kell jussak, köszönöm :

Nem tölti be az android vagy a windwos rendszert a Sasmung Galaxy tablet, csak a logóig jut el és ott megáll az os betöltése, lefagy.; Nem kapcsol be a Samsung Galaxy tablet a led sem ég a tableten semmire nem reagál a töltésre sem, se kép se hang, nincs életjel.; Nem ad képet a tablet, ezért vittem a Samsung Galaxy szervizbe Samsung Galaxy A50 lefagyás, kikapcsolás. a hét folyamán ( pontosan 2019.08.08.-án ) vásároltam meg az A50 -es készülékemet, probléma nélkül futott egészen a mai napig, azonban ma többször is lefagyott, majd kikapcsolt. Egy factory resetet csináltam már, de az se segített semmit

Android-eszköz meghibásodott képernyőjének javítása

A telefonom lefagyott,és bármit is csinálok vele, egyszerűen nem reagál semmire. Így a mai napon,még nem sikerül orvosolni a problémát,nem leszek elérhető. Sajnálom. További szép napot mindenkinek! Pati 31. picúr · 2017. május 24. 10:34. 1 Sziasztok segítséget kérnek le merült a telefonom rá tettem töltőre és csak villog az alma és nem reagál semmire ilyenkor mit csináljak Válasz HusztiD - 2018.03.11 Az első pár napban figyeltem, hogy miként reagál, ott komolyabb változást nem észleltem, viszont már a 3. napon új erőre kapott a telefonom!!!! Megoldódott az a probléma, ami hosszú távon kellően bosszantó lehet mindannyiunk számára.. Így már nem küszködöm azzal, hogy amikor leginkább szükségem lenne a. sziasztok!lenne egy kérdésem. (lusta vagyok elolvasni az eddigi hozzászólásokat)most ment tönkre a samsung s5230-as telefonom (másfél év után), egész pontosan nem reagál az érintőképernyő semmire- és, bár megfogadtam, hogy soha többet érintőképernyős telefon, de van egy olyan lehetőségem, hogy most kapjak egy ilyen típusú HTC-t. csak annyit szeretnék tudni, hogy. Az is előfordulhat, hogy a hibát nem egy hardware, hanem maga az iPhone szoftvere okozza. Bár ritkán fordul elő, de van úgy, hogy lefagy az iOS és ilyenkor az is elképzelhető, hogy egyszerűen nem ismeri fel a töltőt, hiába csatlakoztatjuk azt

Bevallom: a Dánia - Finnország 44. percében éppen nem néztem a mérkőzést, mert a másik szobában megszólalt a telefonom. Mire visszaértem a tévé elé, csak azt láttam, hogy az egyik dán játékos köré gyűlnek a csapattársak, a percek pedig csigalassúsággal telnek, és semmi érdemleges nem történik.. Pár perc múlva már szemüket törlő, zokogó játékosokat látok. Nem is tartott sokáig, hamar elkészült a telefonom, kicserélték az akksiját, de azért az ott dolgozó is megkért, hogy ha lehet, legközelebb ne áztassam a telefont, mert az nem tesz jót neki, illetve a dobálás és a karatézás szem tesz túl józ egy telefonnak

A telepítés és kipróbálás után 20 perccel újraindult, és bootloopba került. Factory setting nem ment, mert E:failed To mount /efs (invalid Argument) hibája lett. Leszedtem a megfelelő romot, odinnal elindítottam, majd otthagytam. Mire újra ránéztem, fekete képernyő, és semmire nem reagál a készülék #1698 2008.07.22. 22:25 Helló Mindenki! Nem olvastam végig a topikot hogy valakinek volt-e már hasonló gondja... Szóval nem tudom, hogy az aksi vagy a telefon hibája-e (de inkább akksira gondolok), hogy ha a teljesen feltöltött telefonom kb egy nap után is, ha valaki rámcsörög, vagy sms-t kapok, akkor azonnal kikapcsol a telefon, és nem tudnak hívni avgy sms-t küldeni Sziasztok! Van egy Whirlpool AWE6516 felültöltős mosógépem és az a problémám vele hogy éppen ment a mosógép mikor elment a villany mikor visszajött akkor ùjra akartam indítani de világít a szervizkulcs és nem reagál semmire.Mi lehet a probléma?Ebbe szeretném a segítségeteket kérni.A válaszokat előre is köszönöm

MIUI magyar rajongói oldala. Hivatalos MIUI Magyarország rajongói oldal. Ugrás a tartalomho Mindentől távol. Rég jártam erre utoljára. Nem is tudom miért. Igazából most is csak azért írok, mert a saját memóriámat kb. egy aranyhaléval tudom azonosítani, és félek, hogy ha majd öreg és szenilis leszek (vagy mondjuk egy évvel idősebb), akkor már semmire nem fogok emlékezni a kezdetekből Gigabyte H97-es alaplap, a hiba: semmire nem reagál, procival/nélküle se, memóriával/nélküle se, ha csak a 24pin van rádugva akkor se, alaplapi elem, tápegység rendben. Üdv TDI - Turbós Drága Igénye

M3 okoskarkötő bemutató - filléres Xiaomi Mi Band 3 klón. Az M3 okoskarkötő külsőre ugyanaz, mint a Xiaomi Mi Band 3, viszont már kb. 1500 (!) Ft-tól megvehető az AliExpress.com webáruházban. Sőt, még európai országból (France, Spain,) is rendelhető, így nagyon gyorsan (3-6 nap) megkapod, ingyen szállítással is. Pozitív: Gyors rendszer, azonnal reagál érintésre. Nagyon jó ujjlenyomat olvasó. Negatív: Üveg hátlap, nem bővíthető tárhely. Bár a 128GB töredékét használom, de csak kábellel vagy Bluetooth kapcsolaton tudok adatot átmenteni máshová

Problémás adatátvitel - Telefon -> Számítógép probléma

1. t egy éves! A benne lévő információk elavultak lehetnek! RED. A legfrissebb hírek szerint a Sony nemrég elrajtolt, csúcskategóriás Xperia Z okostelefonja a való életben nem egészen úgy teljesít,
  2. S6 Él, nem bekapcsol, villogó kék fény. Probléma: A telefonom bekapcsol, csak villog egy kék fény, és ez az. Nem fog válaszolni a töltőre, vagy hét másodpercig nem tartja a bekapcsológombot. Ez korábban történt, amikor a telefonom 90% -os volt, és napokig tartott, hogy meghaljon
  3. t a Xiaomi Redmi Note 2 Prime telefonra, ami most..
  4. A készülék azonban (bizonyos korlátokkal - pl azon alkalmazások, amelyek a Google Play szolgáltatást igénylik, nem futnak) alkalmas Android alapú appok futtatására is. FIGYELEM! Ez csupán lehetőség, nem garancia semmire. Hivatalosan NEM várható el androidos appok problémamentes futtatása
  5. Nem hinném, hogy meghallotta, lefoglalja, hogy a diszpécserrel beszél, és közben a fickót nézi mereven. - Van szívverése, szabályosnak érzem - mondja épp a telefonba. - Lélegzik is, de nem reagál semmire. - Miló, nagyon vérzik! - vonítom hangosabban, mire Miló tenyere a kézfejemre csusszan, és enyhe nyomást.
  6. den eszembe jutott, csak pont az a négy számjegy nem, amivel be tudtam volna jutni a lépcsőházba. Ezért inkább tárcsáztam a telefont, és amikor a lakótársam beleszólt, csak ennyit mondtam: ‚‚Légyszi, ne röhögj ki, de mi is a kapukódunk?'

Nem merült le a telefonom, csak éppen nyilatkoztam, azért nem tudtunk beszélni az imént. Azelőtt újságíró még sohasem hívott fel, most hirtelen ránk talált a sajtó. Kitörtünk az illegalitásból - mondja Banda Tibor, a 16 éves, újdonsült Európa-bajnok apja, egyben edzője Ebben az esetben érdemes csatlakozni az iPhone-hoz az USB-töltés, és csatlakoztassa a fali aljzatba Amikor a telefon nem reagál semmire, az első dolog, hogy csatlakoztassuk áramforráshoz, mert megvan rá az esély, hogy teljesen lemerítettük, és kikapcsolt állapotba került. Kapcsold ki a készüléket Abban szeretnék segítséget kérni, hogy van egy s5230 telefonom, amin az érintőkijelző ugy néz ki, hogy nem reagál semmire. Megpróbáltam kikapcsolni, majd be, de nem javult meg és a pin-t sem birom beütni. Van valami gombkombinációs reset, vagy valami, mert lehetetlen, h mostanában eljussak szervizbe, vagy boltba, hogy vegyek egy. Most már lett egy kis időm és gondoltam kipróbálom a Doogee X5 Android 6-os rendszert. SPFlash-tool eszközzel pakoltam fe a telóra Download opcióval. A preloader, és lk.bin állományokat nem piszkáltam biztos, ami biztos. Az első benyomásom, hogy minden működik és gyors. Az android marshmallow letölthető a needrom.com oldaláról innen. Legalább is én ezt a [ A Kospet Probe személyében új okosóra érkezett a gyártótól, amely kifejezetten gyönyörű és vízálló, úszni is lehet vele! Ezen felül a tudása is igen jó és van folyamatos pulzus mérés és a gyártó szerint a lépéseket is pontosan számolja. Az ára is egész jó, jelenleg 8 900 Ft. Teszt itt található Webáruházak, itt kapható (bökj..

Gyakori kérdések: mit tehetünk, ha nem kapcsol be, vagy

Mobiltelefon Szerviz - Mobilbontó Sho

1. Előre is bocsánat ,hogy itt teszem fel a kérdést de nem találom a megfelelő fórumot.az lenne a kérdésem , hogy van egy samsun trend 7580 telefonom,és nem reagál semmire .Se bekapcsolás ,se rekowery,se download mód,és még a számítogép is azt írja ki ,hogy nem lehet felismerni az eszközt.Minden illesztő program telepítve van
  2. Itthon a lemerült telefont töltőre tettük, és egy órán belül ismét működésképtelen lett, a hiba ugyan az, nem tölt, semmire nem reagál, bekapcsolni sem lehet. Ismét telefon, szerviz, forgalmazó. Állításuk szerint a megoldás az, hogy ismét bevizsgálják, és ismét javítják
  3. A box teljesen lefagyott, semmire nem reagál. Áramtalanítani kell a készüléket 20 másodpercre, utána ismét áram alá helyezni Amennyiben a hiba még fenn áll , az esetben keresse ügyfélszolgálatunkat vagy ügyfélszolgálati időn kívül a +3620/9808925-ös ügyeleti számunkat
  4. den, mert rezeg is bekapcs után, szervízben is megnézték, valószínűsítik, hogy a kijelző csatlakozásnál lehet valami hajszálrepedés

Az egyik nap azt vettem észre hogy nem csörög az ébresztő és le van fagyva a telefon. Aztán napról napra egyre többet fagyott le mikor a zsebembe volt kikapcsoltam majd újra ment. Tegnap lefagyott majd kikapcsoltam és vissza már nem tudtam. Nem kapcsol be a telefon nem reagál semmire A feleségem Swift-je az elmúlt hetekben többször csinált olyat, hogy feléleszti a telefont, bejön a háttérkép, de onnantól a telefon nem reagál semmire, az érintőképernyő nem működik. Újraindítás segített. Ma az időkép-be ragadt be úgy, hogy csak fizikai gombbal alvó módba kapcsoltam, és onnan visszatérve reagált csak Ami miatt írok Önnek, az viszont a következő jelenség: időnként viselkedészavarok lépnek fel nála, nem a megszokott módon reagál dolgokra, koordinációs zavarok jeletkeznek: a tárgyakat nem a helyükre teszi vissza (pl. a spájzba akarja bepakolni a ruháit) , a tekintete is ilyenkor zavaró, olyan mintha? illuminált? állapotban. Hobbielektronika.hu, Elektronikáról Neked! Fórum témák › [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topikOFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topi

Vízbe esett a telefonod? Semmi pánik, mutatjuk mit csinálj

Ne ez a két ricnis alkatrész van megkopva, és ha lassan áramlik át az anyag akkor e miatt nem lesz kötés,kézzel kell vezérelnem. Apám egyszer kényszerből egy fureszlappal bevágta ezeket a ricniket, kb 1000 hálát birhatott, de inkább cserélni szeretném, ha nem horror az ára Persze ez engem elég későn ért el, köszönhetően annak, hogy az első okos telefonom a telefonáláson kívül, jóformán semmire nem volt alkalmas (legfeljebb asztalláb alátétnek). Mióta lecseréltem, kezdetben csak egy egyszerű szókeresőt futtattam a készüléken, de úgy másfél hónapja szükségesnek éreztem, hogy. Olyan agyhalál állapotba került a gép, elindul háttér megjön de semmi képtartalom.Kikapcsolni se lehet, nem reagál semmire. Tápok rendben. Gondolom alaplap hibás. A márkaszerviz küldött az ügyfélnek egy helyreállító szoftvert de a helyzet változatlan. Alaplap: 715g8709-m01-b00-005

LG KP500-as telefonom érintőképernyője nem működik, de az

1. Semmire nem reagál ez a funkció Az a gondom hogy a telefonom másik lett és beírom az ételt nem dobja fel az eddig általam bevitt ételeket ezenkívül piszok nagy betük vannak(más oldalakon nem) nem tudom kissebbíteni. A másik (a régi) telefonomba beírom ott feljön sőt a tabletnél is. Be vagyok jelentkezve
  2. Nem sikerült még tükröznöm a telefonom a tv-re. Gyönyörű tűéles kép (ehhez nagy jelerősség szükséges, amiről a kábeltévé szolgáltató kell gondoskodjon, ha van) Mobilnet csatlakozásnál közel kell legyél a Tv-hez, hogy lássa a mobilodat nem reagál a tv semmire. nem ég a készenléti led és nem kapcsol be a tv.
  3. Nem kapcsol be a Samsung Galaxy tablet a led sem ég a tableten semmire nem reagál a töltésre sem, se kép se hang, nincs életjel.; Nem ad képet a tablet, ezért vittem a Samsung Galaxy szervizbe. 32LB650V tv csak bekapcsol és az LG logo látszik. Nem reagál semmire csak a kikapcsolásra és a bekapcsolásra
  4. - Kapcsold ki a telefont. Ha esetleg nem reagál a gombokra, távolítsd el az akkumulátort. - Nyomjuk meg egyszer a Bekapcsolás gombot. - Nyomd meg és tartsd lenyomva a Hangerő csökkentése gombot, amíg a kijelzőn meg nem jelenik egy felkiáltójel. - Ekkor elengedheted a gombot
  5. Az ajánlat természetesen az érdeklődőt még semmire nem kötelezi. Amennyiben érdeklődő nem reagál a megadott időpontig az előzetes foglalást automatikusan töröljük. A megküldött ajánlat alapján érdeklődő megrendelheti a szolgáltatást. Megrendelése akkor lesz érvényes, ha a szolgáltató számlájára átutal 3.

A telefon örökösen leáll - mit tehetünk az Androiddal

1. Nem elérhető módban, a nem fogadott hívások listája. Közzétette: dorogilac 3 hete helyszín Más Okostelefonok Sziasztok, Van egy Samsung Galaxy A30s telefonom Nem tudom, hogy ki tudna segíteni, de nagyon sokszor nincs vételem a telefonon,/ ezt se..
  2. Legfrissebb anyagok. Véget vetett a hazai digitális rádiózásnak a nemzeti médiahatóság. Nem azzal van problémám. Hanem, hogy a tab nem kapcsol be, pedig nem csináltam vele semmit sem. Nem reagál semmire a tab, csak egy fekete képernyőt mutat Op3n Dott tablet mélyvíz. Legfrissebb anyagok
  3. ihez, fontos, hogy ezen ROM-ok csak a GT-I8190-es verzióval működnek, tehát a VE (Value Edition - GT-I8200N) verzióval NEM! CyanogenMOD-ból a 10.1-es verziót, OmniROM-ból pedig a 4.4.4-es verziót találtam visszajelzések alapján megfelelően működőképesnek

Ezt tedd, ha lefagy az iPhone AppleKing

huawei honor 2. a huawei 4 magos cpuja figyel benne, igaz itt csak 1.4 ghz, de majd lesz app hogy huzni lehessen. több mint 2000 mah aksi nem tudom mennyi de nem pici, és a huawei procija 30%al elvileg kevesebbet eszik mint a samsungé.. pl most 1 oras hasznalat alatt, olyan wifin amin a motorola mar nem ment stabil volt, és semmi még kézmeleg se lett. hihetetlen.. nem hittem volna, de. Mondom semmi gond, konvertálom f2fs-re a /data és a /cache partíciót, erről az oldalról követtem a lépéseket (nandroid backup + adb pull /sdcard, wipe+convert data + cache, adb push /sdcard, nandroid restore) és egyszerűen nem bootol be a telefon, a OnePlus logó után fekete képernyő fogad és semmire se reagál Mi van akkor ha megfagy, és semmire se reagál? Meg kel várni míg lemerül magától, de az sokszor napokig is eltart. Nekem egy haveromnak már nem tudom milyen telefonja, de szintén nem kivehető akkuval rendelkezett egyszer úgy lefagyott, hogy semmire sem reagált. több mint egy hét volt mire lemerült, és újra tudta indítani Telefonálás közben pl. kiakarom hangosítani, vagy rákeresni egy másik számra, de nem tudok, mert fel-fel villan a kép, de mire rányomnék elsötétül és nem reagál semmire.Telefon nem szakad meg, működik a telefon, csak a képernyő sötétedik el.Ezt. Megérkezett a JVC KW-V255DBT

Video: Mi a teendő, ha a telefon nem kapcsol be? etuo

Tech: Vízbe esett a mobilja? Nincs veszve minden! hvg

A tárgyban szereplő lcd-vel kínlódom. Távra kezelőgombokra nem reagál. Tápfeszültségek rendben, egyedül a bl_on fesz hiányzik. Bekapcsoláskor a kék színű led világít. Alapból ha ez a tv standby ban van akkor piros lednek kellene világítania. Standby feszek 5v, 3, 3v megvannak Vodafone lesz az spéci hálózat, írja a telón is, hogy voda meg bekacsolás után is. Ezek szerint ezért nem frissít

A garanciális szerviz után 2 hónappal,gyakran kikapcsol,vagy teljesen kifagy (folyamatosan ég a zöld led,semmire sem reagál),ilyenkor akksi le (emiatt már 2szer forasztottam a hülye aksi vezetékeit,kiszakadtak a sok mozgatástól),visza é imán lefagy akáhol a menüben,fél óra aksi nélküli pihenés után lehet csak újraindítani. Sziasztok! Egyenlõre nem merek a teljes nevemen jelentkezni, bár Ti, akiket ismerek, biztosan tudjátok, ki vagyok. Majd. Azért nem, mert az anyósom is elõszeretettel olvassa a babanet bizonyos topicjait, ahol elõfordulok, hátha kimaradt a napi rendszeres telefonon történõ vallatásomból valami, amire itt rábukkanhat, esetleg rég áhított vágya teljesülne(miszerint lotyó a. Példát már nem is mondok, mert félek, hogy megsértek valakit. És ha valaki nem tud felállni, az igen, csinál hülyeségeket: elissza a vagyonát, eltékozolja a házát, hajléktalan lesz, teste reagál sok mindenre, amire nem képes (pl. mozogni), de ezzel alapvetően nem az a baj, hogy nem AKAR felállni, hanem az, hogy nem TUD